הנחיצות של אחות פרטית בבית חולים

אנשים זקוקים לאשפוז בבית החולים עקב מגוון רחב של סיבות, החל בהחלמה מניתוחים, התאוששות ממחלות ארוכות, לאחר תאונות דרכים או תאונות של קשישים בבית, ועקב התערבויות רפואיות נוספות. חשוב לדעת כי במקרים אלו ניתן לקבל אחות פרטית בבית חולים, המסובסדת על ידי קופות החולים ואשר יכולה להינתן על ידי אחות מקצועית המלווה את המטופל, או על ידי מטפל אחר – כאשר במקרים רבים יישנה עדיפות לאחות.

היתרונות של אחות פרטית

כאמור, שמירה פרטית בבית החולים יכולה להינתן על ידי מטפל מיומן ומוסמך או על ידי אחות. למרות שגם מטפל רגיל הינו חיוני ויכול לספק שירות חשוב מאוד ובהצלחה רבה, יש הבוחרים באחות פרטית בבית חולים עקב כמה יתרונות:

שמירה פרטית בבית חולים

קודם כל אחות פרטית בבית חולים נחוצה לצורך ההשגחה הבסיסית. כידוע, אנשי הצוות הרפואי במחלקות השונות של בתי החולים עושים כמיטב יכולתם על מנת לתת שירות מסור ואיכותי, אולם עקב התפוסה הגבוהה והמחסור בידיים עובדות הם מתקשים לעשות זאת. כך יוצא שאנשים אינם זוכים למעשה למלוא ההשגחה הרפואית ברמה אופטימאלית, ולמעשה רבים מוצאים את עצמם ללא מענה מספיק מהיר לצרכיהם השונים. אמנם, את ההשגחה יכולים להשלים בני המשפחה המלווים את יקירם, אולם הדבר אינו תמיד כה פשוט או בכלל אפשרי עקב מחויבויות אחרות, ולכן שמירה פרטית בבית חולים כה נחוצה. יתר על כן, כאשר השמירה נעשית על ידי אחות, המכירה היטב את ההתנהלות של הצוות בבית החולים, הדבר משפר את התקשורת מולו ומאפשר לאחות להבחין בצרכים דחופים ושוטפים של המטופל – באופן שמטפל רגיל לא תמיד יכול לעשות.

השגחה פרטית בבית חולים

השגחה פרטית בבית חולים הניתנת על ידי אחות, משמעה שהאדם הנמצא עם יקירכם שולט היטב ברפואה, יודע לקרוא את הגיליונות הרפואיים, מבין היטב את הסיבוכים והסיכונים הכרוכים במצב, מבין את הפרוצדורות שייעשו ואת הפרוצדורות שעוד נדרשות, את התרופות שניתנות למטופל, את השיקולים השונים המנחים את הצוות הרפואי וכן הלאה. לכך מצטרפת היכרות מעמיקה עם צרכים מיוחדים של מטופלים, למשל של אנשים קשישים הסובלים למשל מבריחת סידן, ממערכת חיסונית חלשה יחסית, ממוגבלויות תנועה וכן הלאה. מלבד התקשורת הטובה שביכולתה ליצור מול הצוות הרפואי המטפל ביקירכם, היא גם יודעת להסביר את הדברים באופן ברור למטופל עצמו ולבני משפחתו, דבר העוזר לכם להירגע ולהרגיש שאתם יודעים היכן הדברים עומדים. במילים אחרות, יש לכם איש קשר שאתם סומכים עליו בבית החולים.

עזרה בצרכים השוטפים – אחות פרטית בבית החולים

עזרה בצרכים השוטפים – אחות פרטית בבית החולים, כמו כל מטפל אחר, מלווה את המטופל בצרכיו השוטפים כגון אכילה, הליכה לשירותים, מקלחת וכדומה. כמו כן, היא מבינה היטב צרכים ייחודיים כמו למשל הצורך בעיסויים, ניוד ומניעת פצעי לחץ, וכן לשאול את השאלות הנכונות אודות מצבים אלו ולקבל מהצוות הרפואי פתרונות. כל זאת, תוך השקטת והרגעת המטופל ומתן תחושה והבנה שיש מי שמטפל ודואג לו בזמן השהייה בבית החולים.

לפרטים נוספים ולהכוונה מקצועית בנושא, הנכם מוזמנים לפנות אל חברתנו בטלפון:

יקירכם מאושפז בבית חולים והוא זקוק לשמירה פרטית?

השאירו פרטים כאן, אנו חוזרים אליכם בהקדם האפשרי!

  אחות פרטית

  אחות פרטית למה זה חשוב?

  שירותי אחות פרטית נדרשים בשורה ארוכה של מצבים בחיים, והם ניתנים על ידי אנשי ונשות מקצוע מיומנים ובעלי הכשרות הולמות. במאמר הבא נסקור מספר מצבים שבהם שירותי אחיות פרטיות יכולים להידרש.

  קרא עוד >>

  שירותים זמינים בחברתינו...

  אנו מספקים
  שירות סיעודי פרטי
  עובדים ישראלים בלבד!

  קבלו הצעת מחיר הטובה ביותר להשגחה פרטית בבית, בבית חולים או בבית אבות!

  איזה שירות מחפשים?
  איפה אתם צריכים את השירות?
  השאירו פרטים ליצירת קשר?