א. ס שירותי סיעוד בע"מ

072-397-2256

שירות סיעודי פרטי ע"י צוות מוסמך ומיומן

סיעוד מלב ללב – חברת א. ס שירותי סיעוד בע"מ

 הוקמה מתוך מטרה לעזור לכל משפחה או אדם בשיפור איכות חייו בתחום הסיעוד וטיפול. חברתנו פועלת בפריסה ארצית ומרכזת עבור ציבור הרחב את הצוות  הסיעודי המקצועי ביותר אשר מספק שירותי טיפולי סיעוד פרטי. לרשותכם יעמדו אחים ואחיות מוסמכים וגם מטפלים ומטפלות ישראלים עם וותק של שנים רבות בתחום.

טיפול סיעודי פרטי ברמה אחרת

כשאר אנו נמצאים בתהליך חיפוש עזרה סיעודית לבן משפחה או לקרוב משפחה או לחבר קרוב, התהליך הוא ללא ספק נושא אשר דורש מחשבה רבה. לאחר למעלה מ-20 שנות ניסיון, חברת א. ס שירותי סיעוד בע"מ ליוותה מספר לא מבוטל של משפחות וסייעה להן באיתור כל אנשי המקצוע הנחוצים לשם קבלת הטיפול הסיעודי הצמוד והאיכותי ביותר. אנו מאמינים כי מתן השירות הטיפולי הסיעודי וההשגחה הפרטית הינה משימה חשובה ביותר ועל כן אנו עושים את כל האפשרי בכדי לסייע לכם לקבל את הסיוע הנחוץ לכם. סיוד מלב ללב תמיד כאן לשירותכם.

שירות ואמינות לפני הכל

כשאר אנו נמצאים בתהליך חיפוש עזרה סיעודית לבן משפחה או לקרוב משפחה או לחבר קרוב, התהליך הוא ללא ספק נושא אשר דורש מחשבה רבה. לאחר למעלה מ-20 שנות ניסיון, חברת א. ס שירותי סיעוד בע"מ ליוותה מספר לא מבוטל של משפחות וסייעה להן באיתור כל אנשי המקצוע הנחוצים לשם קבלת הטיפול הסיעודי הצמוד והאיכותי ביותר. אנו מאמינים כי מתן השירות הטיפולי הסיעודי וההשגחה הפרטית הינה משימה חשובה ביותר ועל כן אנו עושים את כל האפשרי בכדי לסייע לכם לקבל את הסיוע הנחוץ לכם.

יקירכם זקוק לטיפול סיעודי?

השאירו פרטים ואנו חוזרים אליכם בהקדם האפשרי!

  אנו מספקים
  שירות סיעודי פרטי
  עובדים ישראלים בלבד!

  קבלו הצעת מחיר הטובה ביותר להשגחה פרטית בבית, בבית חולים או בבית אבות!

  איזה שירות מחפשים?
  איפה אתם צריכים את השירות?
  השאירו פרטים ליצירת קשר?