שירותי אחות פרטית בבית

מבקשים לשכור שירותי אחות פרטית בבית? חברתנו תסייע לכם באיתור אחיות מוסמכות, מנוסות ואדיבות שיעניקו ליקירכם טיפול מקצועי ומסור המותאם במדויק למצבו וצרכיו, בין אם עבור התאוששות לאחר ניתוח או מחלה או בגין כל סוג של מוגבלות.

הצורך באחות פרטית בבית

לא אחת אנשים הנדרשים וזכאים לטיפול סיעודי, רשאים לקבלו עם שירות של אחות פרטית. שירות זה מספק מענה מקצועי יעיל עבור מצבים רפואיים שונים . כך למשל, השירות חיוני במקרים בהם חלה החמרה והתדרדרות במצב המטופל, במקרים אחרי ניתוח בהם המטופל נדרש בתקופת החלמה והתאוששות, בגין פגיעה בתאונת דרכים ועוד.

סיוע מקצועי צמוד ליקירכם

שירותי אחות פרטית לבית יספקו ליקירכם מענה מקצועי הולם עבור קשת רחבה של צרכים,  לרבות:

 • האכלה – אחות פרטית תסייע למטופל לאכול תוך הקפדה על שמירת תפריט מתאים למצבו הבריאותי. כמו כן האחות תעקוב אחר תאבונו של המטופל ותדווח על מצבו לרופא המטפל.

 • תנועה וניידות – אחות פרטית תעזור למטופל לנוע ולהתנייד בביתו, בין אם לשם הוצאתו מהמיטה, העברתו לכיסא גלגלים, ניודו לשירותים, מקלחת או מרפסת וכדומה. בנוסף אחות פרטית גם יכולה ללוות את המטופל ביציאה לקניות וסידורים או עבור טיול קצר לשאיפת אוויר צח. יש לציין כי לא אחת התניידות חיונית להחלמת ובריאות המטופל, למשל בכדי למנוע את החלשות שרירי הגוף ו/או היווצרות של פצעי לחץ.

 • ניקיון והיגיינה – אחות פרטית תתמוך בכל צורכי ההיגיינה של המטופל, בין אם עבור עשיית צרכיו, מקלחת, צחצוח שיניים וכדומה.

 • טיפול רפואי – האחות תסייע למטופל בפעולות רפואיות שונות שביצוען נדרש בידע וניסיון בתחום, אשר מטפלת סיעודית רגילה לא מסומכת לבצע. בין היתר האחות תסייע למטופל ליטול את התרופות שלו במועדים ומינונים נכונים. היא תבצע בדיקות לחץ דם, תיתן לו זריקות, תבחן מדדים, תחליף תחבושות וכו'. כמו כן היא תעקוב אחר מצבו ותדווח על כך לרופא המטפל.

 • תקשורת מול צוות רפואי – לאחות מוסמכת פרטית יש את הכלים לניהול תקשורת תקינה מול צוות רפואי המטפל בקשיש, למשל בבית מרקחת או קופת חולים, ולהבין את הוראות הטיפול ולדעת כיצד ליישמן. כמו כן היא תדע להסביר לצוות הרפואי את מצבו של המטופל ולעדכן את בני משפחתו במצבו באופן נכון ומפורט.

 • צרכים נוספים – אחות פרטית תסייע למטופל בעוד מגוון מטלות יומיומיות לרבות בישול, סידור וניקוי הבית, החלפת בגדים, השכבה במיטה וכדומה.

שירותי אחיות זמינים בחברתנו:

זקוקים לשירותי אחיות או שירותי מטפלות סיעודיות?

השאירו כאן פרטים ואנו כבר יוצרים איתכם קשר

  לפרטים נוספים ולהכוונה מקצועית בנושא, הנכם מוזמנים לפנות אל חברתנו בטלפון:

  אנו מספקים
  שירות סיעודי פרטי
  עובדים ישראלים בלבד!

  קבלו הצעת מחיר הטובה ביותר להשגחה פרטית בבית, בבית חולים או בבית אבות!

  איזה שירות מחפשים?
  איפה אתם צריכים את השירות?
  השאירו פרטים ליצירת קשר?