מדוע לקחת אחות פרטית לאחר ניתוח?

אחות פרטית לאחר ניתוח היא שירות נחוץ במקרים רבים, עבורו ניתן לקבל מימון במקרים רבים מקופות החולים, וכמו כן ניתן לפנות אל חברות פרטיות בעלות כל הרישיונות לפעילות בתחום. לכאורה, כאשר אדם נמצא באשפוז בבית החולים אחרי ניתוח הוא ממילא מלווה בצוות של רופאים, אחים ואחיות הדואגים לשלומו. ואולם, הניסיון מראה כי אכן קיים צורך באחות פרטית המלווה את האדם המחלים מהניתוח, וזאת עקב סיבות שונות.

מערכת הבירואת בישראל

ראשית, מצבה של מערכת הבריאות בישראל ידוע לכל ולא ניכנס כאן לפרטי הפרטים. רק נציין שכאשר אדם נכנס לניתוח בבית החולים, ההשגחה הצמודה והרצופה שהוא יקבל לאחר מכן אינה מובנת מאליה בימים אלו, שכן הצוות הרפואי נתון תחת עומס רב. למעשה, אפילו לדברי מנהלי בתי החולים הדברים עלולים להגיע עד כדי סיכון חיים, וגם אם לא – אין ספק שההשגחה איננה ברמה הגבוהה ביותר וכפי שהייתם רוצים לקבל בעצמכם או שיקבל יקירכם. לכן, אחות פרטית לאחר ניתוח היא דמות נחוצה אשר דואגת אך ורק לאדם שעבורו היא נשכרה, על כל המשתמע מכך מבחינת מידת הפניות, תשומת הלב והדאגה לשלומו.

שנית, שירותי אחות פרטית לאחר ניתוח ניתנים על ידי אנשי או נשות מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב. הם מבינים היטב את המורכבויות הרפואיות, הפיזיות והרגשיות הכרוכות בתהליך ההחלמה מסוגים שונים של ניתוחים, בין אם מדובר בניתוח עקב שברים, ניתוח להחלפת מפרקים, ניתוח לב וכן הלאה. האחות מכירה את הסיכונים והסיבוכים הכרוכים בהחלמה מהניתוח הספציפי, יודעת להבין במהירות בתסמינים העלולים להעיד על הידרדרות, יודעת לקרוא את הגיליונות, מכירה את הפרוצדורות הנדרשות, וכן הלאה. במילים אחרות, היא יודעת לדאוג למצבו הרפואי של המטופל בבית החולים ולפנות אל הצוות הרפואי במידת הצורך.

האחות משמשת גם כאשת קשר

למעשה, האחות משמשת גם כאשת קשר בין המטופל, בני משפחתו והצוות הרפואי בבית החולים. הניסיון והרקע הרפואי שלה מאפשרים לדווח לבני המשפחה באופן רצוף, מדויק ומובן על מצבו הרפואי של יקירה. מאידך היא גם יודעת לתקשר מול הצוות הרפואי בשפה המקצועית המקובלת, דבר המקל מאוד על ההתנהלות. בנוסף, היא יודעת להסביר למטופל בגובה העיניים על המצב וההליכים הנדרשים, מה שתורם להרגעתו ולתחושת הביטחון שלו.

מעבר לכך, האחות יכולה לסייע למטופל בכל צרכיו, כגון אכילה, הליכה לשירותים, קימה ושכיבה על המיטה, וניוד במחלקה – דבר נחוץ מאוד לשמירה על השרירים ולמניעת פצעי לחץ. על כן, היא מסייעת רבות להחלמה אופטימאלית מהניתוח ולקראת המעבר להחלמה בבית המטופל, שגם בו ניתן להמשיך ולקבל את שירותיה או של מטפלים אחרים.

לפרטים נוספים ולהכוונה מקצועית בנושא, הנכם מוזמנים לפנות אל חברתנו בטלפון:

אתם או יקירכם נמצאים אחרי ניתוח?

צרו איתנו קשר מכאן ואנו נדאג לכם לכל הנדרש

  מדוע נדרשים שירותי אחות בלילה?

  שירות אחות לילה הינו נפוץ וחיוני בקשת רחבה של מצבים. כך למשל, כאשר אדם אחרי ניתוח או טיפול רפואי, או אדם הזקוק להשגחה רפואית מכל סיבה שהיא. במקרים אלו, ייתכן שההשגחה לאורך היום יכולה להינתן על ידי בני משפחה, מטפל ששוכרים את שירותיו ובשילוב של גורמי רפואה מהקהילה. יחד עם זאת, בשעות הלילה מתעוררים קשיים מיוחדים. לדוגמא, בני המשפחה המשגיחים על יקירם לאורך שעות היום אינם יכולים לעשות זאת בלילה, אם בגלל שהם עייפים, בגלל שעליהם לשוב לביתם ולהיות עם בני זוגם וילדיהם, בגלל שעליהם להתרענן ולנוח לקראת יום העבודה של מחר, וכיוצא בזאת.

  קרא עוד >>

  אנו מספקים
  שירות סיעודי פרטי
  עובדים ישראלים בלבד!

  קבלו הצעת מחיר הטובה ביותר להשגחה פרטית בבית, בבית חולים או בבית אבות!

  איזה שירות מחפשים?
  איפה אתם צריכים את השירות?
  השאירו פרטים ליצירת קשר?