מתי נדרשים שירותי אחות פרטית?

שירותי אחות פרטית בבית או בבית החולים נדרשים בשורה ארוכה של מצבים בחיים, והם ניתנים על ידי אנשי ונשות מקצוע מיומנים ובעלי הכשרות הולמות. במאמר הבא נסקור מספר מצבים שבהם ממש נדרש שירות פרטי של אחות.

אחות פרטית לאחר ניתוח

לאחר ניתוח נותר האדם לאשפוז בבית החולים לתקופה משתנה, וזאת לצורך השגחה אחר מצבו, לצורך ביצוע התערבויות רפואיות נוספות, ולכם לצורך תחילת תהליך ההחלמה והשיקום. מדובר בתקופה רגישה שבה רצוי לקבל השגחה צמודה, אך עקב העומסים הקיימים בבתי החולים היא לא תמיד ניתן באופן מספק. אחיות פרטיות המלוות את המאושפזים אחרי ניתוח מספקות להם ליווי צמוד הניכר בהיבטים רבים. כך למשל, הן בוחנות את הגיליונות הרפואיים, שמות לב לתסמינים העלולים להעיד על מצוקה, קוראות לצוות הרפואי במידת הצורך, שמות לב לנטילת התרופות במועדים ובמינונים הנכונים, עוזרות בניוד לצורך חיזוק השרירים ולמניעת פצעי לחץ, ועוד. מדובר בשירות המועיל מאוד לתחושת הרגיעה והביטחון של המאושפז ובני משפחתו, ולקידום ההחלמה המהירה מהניתוח לקראת המעבר הביתה.

אחות פרטית בבית חולים

שירותי אחיות נדרשים בבית החולים לא רק אחרי ניתוח, אלא בכל מצב בו קיים צורך באשפוז – למשל לאחר תאונות או עקב תחלואה כגון שפעת קשה או דלקת ריאות. האחות מבצעת את אותן הפעולות שתוארו לעיל, והיא גם משמשת כערוץ תקשורת בין המטופל, הצוות הרפואי ובני המשפחה. היא דואגת לעדכונים שוטפים אודות מצבו של יקירכם, מבהירה לו את מה שקורה בסבלנות ובגבה העיניים, מייצרת תקשורת חיובית ומקצועית מול הצוות המטפל וכדומה. בתוך כך, היא קשובה לכל צרכיו של המטופל ועוזרת לו בכל הדרוש – כגון אכילה, שתייה, הגעה לשירותים וכדומה.

אחות פרטית בבית

שירותם נדרשים לא פעם גם בבית, למשל אחרי שיוצאים מאשפוז בבית החולים וצריכים המשך השגחה. האחות מסייעת במקרה זה במטלות נדרשות, מהווה אשת שיחה, עוזרת להתאקלמות מהירה בבית, ודואגת למצבו הרפואי של המטופל מבחינות שונות. לדוגמא, היא מסייעת לו להבין אילו תרופות עליו ליטול ובאילו מינונים, היא עוזרת בקשר מול הגורמים המטפלים בקהילה, לוקחת מדדים כגון לחץ דם, חום, סוכר וכדומה.

אחות פרטית ללילה

שירותם יכולים להינתן גם בשעות הלילה. כלומר, שעות שבהן בני המשפחה אינם יכולים לספק את הליווי, בין אם מכיוון שאינם גרים באותה הדירה, ובין אם כי עליהם לישון לקראת יום העבודה המצפה להם למחרת. במקרה שהאדם הסיעודי, הקשיש, המתאושש מניתוח או מתאונה וכדומה זקוק להשגחה רפואית בלילה, אחיות ללילה מספקות את המענה לכך.

לפרטים נוספים ולהכוונה מקצועית בנושא, הנכם מוזמנים לפנות אל חברתנו בטלפון:

מגיע לכם החזרים מקופות החולים... ידעתם?

בדקו את זכאותכם...

אנו כאן לשירותכם 24/7

השאירו פרטים ואנו חוזרים אליכם בהקדם האפשרי!

  השירותים שאנו מספקים

  אנו מספקים
  שירות סיעודי פרטי
  עובדים ישראלים בלבד!

  קבלו הצעת מחיר הטובה ביותר להשגחה פרטית בבית, בבית חולים או בבית אבות!

  איזה שירות מחפשים?
  איפה אתם צריכים את השירות?
  השאירו פרטים ליצירת קשר?