שירותי סיעוד - החזרים מקופות החולים

חברתו מספקת שירותי אחות פרטית שמוכרים על ידי חברות הביטוח וקופות החולים. קיימים החזרים מקופות החולים עבור שירותי סיעוד. קבלת החזר הכספי מקופות החולים או מחברות הביטוח הינו תהליך פשוט ומהיר. כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל הודיה שירותי סיעוד ישראלי לקבל הסבר מעמיק על שירותי הסיעוד המסופקים על ידי חברתנו.

לאחר קבלת השירות תונפק חשבונית, בצירוף מסמך המאשר כי השירות ניתן על ידי אחות מוסמכת. את המסמכים נשלחים לגורם מוסמך בקופות החולים או בחברות הביטוח על מנת לקבל את ההחזר הכספי במהרה.

קופת חולים כללית מושלם

אחות פרטית לאחר ניתוח – הזכאות היא למשך 10 ימים לאחר הניתוח ובמהלך האשפוז בבית החולים בלבד. ההחזר מקופת החולים כללית מושלם הוא בשיעור 85% מההוצאה בפועל ועד לתקרה של 432 ש״ח ליום.

קופת חולים מכבי

השגחת אחות או מטפל/ת – החזרים מקופות החולים עבור שירותי סיעוד – עד 8 ימים של השגחה בגין ניתוח אחד. יינתן החזר כספי בהתאם להוצאה בפועל ועד לתקרה של 528 ₪ ללילה. במקרה של יותר מניתוח אחד בשנת ביטוח, סך ההחזרים לא יעלה על 7,786 ₪.

קופת חולים לאומית

אחות פרטית לאחר ניתוח – הזכאות היא למשך 10 ימים לאחר הניתוח ובמהלך האשפוז בבית החולים בלבד. ההחזר הכספי הוא בשיעור 80% מההוצאה בפועל ועד לתקרה בהתאם לסוג הביטוח: ביטוח זהב 556 ש״ח ליום; ביטוח כסף 494 ש״ח ליום.

קופת חולים מאוחדת

אחות פרטית לאחר ניתוח – הזכאות היא למשך 8 ימים לאחר הניתוח ובמהלך האשפוז בבית החולים בלבד. ההחזר הכספי הוא בשיעור של 75% מההוצאה בפועל ועד לתקרה של 100$ ליום.

לכל שאלה נוספת בנושה מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון

או דרך טופס יצירת קשר ואנו נדאג שאחד מצניגנו יצרו איתכם קשר בהקדם האפשרי

  אנו מספקים
  שירות סיעודי פרטי
  עובדים ישראלים בלבד!

  קבלו הצעת מחיר הטובה ביותר להשגחה פרטית בבית, בבית חולים או בבית אבות!

  איזה שירות מחפשים?
  איפה אתם צריכים את השירות?
  השאירו פרטים ליצירת קשר?