בחירה נכונה של חברה לשירותי סיעוד

סיעוד מלב ללב – חברת שירותי סיעוד מספקת אנשי מקצוע המגיעים לביתו של המטופל (לרוב, ולעיתים לבית החולים או לדיור מוגן), ומעניקים את המענה הנחוץ – בין אם מדובר באחות, אשת סיעוד בעלת הכשרות הולמות או מטפלים אחרים. אין ספק כי קבלת שירותי סיעוד בהתאמה אישית היא מהלך משמעותי המשפיע על חיי המטופל ובני משפחתו במישורים רבים, החל במישור הבריאותי והפיזי, ועד למישור היחסים והמישור הרגשי. כלומר, המטפלים עצמם מהווים דמות מהותית מכאן והלאה, ולכן לבחירה נכונה שלהם ולבחירה של חברת הסיעוד יש חשיבות גדולה.

על מה לשים את הדגש בבחירת חברת סיעוד

בישראל פועלות לא מעט חברות המציעות את שירותיהן, שהם דומים למדי זה לזה מבחינת הרעיון העקרוני. יחד עם זאת, יכולים להיות הבדלים בין החברות בכל הקשור לטיב השירות המסופק, מידת האדיבות והאכפתיות, ומאחר שמדובר בתחום בו רגישות ואמפתיה הן סגולות ראשונות במעלה – יש לבחור היטב את החברה. ראשית, חשוב להבין כי לא כל גורם המכריז על עצמו כמציע שירותי סיעוד עומד בקריטריונים הבסיסיים. הקריטריון הבסיסי שעליו לעולם לא ניתן להתפשר הוא שיש לחברה רישיון ממשרד הכלכלה למתן שירותי סיעוד, ולכן היא יכולה לספק מטפלים על פי הזכאויות המגיעות לכם מהביטוח הלאומי.

שנית, חברה טובה ורצינית תחזיק אתר אינטרנט שבו תוכלו להתרשם ממאפייניה השונים. כך למשל, כדאי לשים לב לניסיון ולוותק של החברה, כאשר ככל שהוותק רב יותר כך הדבר מעיד על שנים רבות של מתן שירות, שביעות רצון של הלקוחות, ויכולת לתת פתרונות למצבים שונים. בנוסף, ישנה כמובן משמעות גדולה ליכולתה של החברה לספק אנשי מקצוע מיומנים שעברו את ההכשרות ההולמות, מקבלים תמורה הולמת, מחוברים לעבודתם, מכירים בחשיבותה ואת האחריות המונחת על כתפיהם. בתוך כך, חברה רציני תחזיק מאגר גדול של מטפלים המעניקים שירותי סיעוד פרטיים, דבר שיאפשר בחירה טובה וגמישה של האדם המתאים לכם.

שלישית, חברת לשירותי סיעוד שהינה רצינית ואיכותית מבינה היטב את הרגישויות ואת האתגרים שבקבלת השירות, הן מבחינת האדם המטופל והן מבחינת בני משפחתו. על כן, היא תשקיע מאמצים רבים על מנת שהשירותים המקיפים שמעבר למטפלים עצמם יינתנו בצורה אדיבה, נעימה וזמינה. אנשיה יהיו זמינים לענות על שאלות והתלבטויות מסביב לשעון, יידעו כיצד לפתור בעיות, יידעו לתת המלצות והכוונה מקצועית, והם יעשו זאת תמיד בסבר פנים נאות, בנינוחות וביצירת תחושה בטוחה ונעימה.

רביעית, חברת מקצועית ורצינית תשקיע את הזמן הדרוש בהשמת המטפל המתאים למטופל. היא לא תשלח את המטפל הראשון שעולה ברשימה שלה סתם כך אל ביתו של מטופל שהיא לא מכירה. נהפוך הוא, החברה תדאג להכיר את המטפל ואת בני משפחתו, את אופי של האדם ואופי השירות הנדרש. לאור הנתונים היא תבחר את המטפל המתאים ביותר מבחנת כישוריו ומבחינת יכולתו ליצור קשר עם המטופל.

לפרטים נוספים ולהכוונה מקצועית בנושא, הנכם מוזמנים לפנות אל חברתנו בטלפון:

זקוקים וטיפול סיעודי?

השאירו פרטים ואנו חוזרים אליכם בהקדם האפשרי!

  שירותי שאנו מספקים

  החזרים מכל קופות החולים

  החזרים מקופות החולים עבור שירותי סיעוד

  10 ימי זכאות – לבירורים חייגו 2700*

  8 ימי זכאות – לבירורים נא להתקשר 1-700-505-353

  10 ימי זכאות – לבירורים נא להתקשר 1-700-507-507

  10 ימי זכאות – לבירורים נא להתקשר 3838*

  אנו מספקים
  שירות סיעודי פרטי
  עובדים ישראלים בלבד!

  קבלו הצעת מחיר הטובה ביותר להשגחה פרטית בבית, בבית חולים או בבית אבות!

  איזה שירות מחפשים?
  איפה אתם צריכים את השירות?
  השאירו פרטים ליצירת קשר?